Hakkımızda

Mece Mühendislik Soğutma ve İklimlendirme Sistemleri

Biz Kimiz?

Soğutma ve İklimlendirme alanında 27 yıllık tecrübemiz ile kurumsallaşan firmamız, önceliğimiz müşteri memnuniyeti prensibi ile çıktığı yolda resmi kurum, özel sektör ve bireysel müşterilerimizin hizmetindedir.

Merkezi soğutma ve iklimlendirme sistemleri; gıdadan endüstriyel soğutmaya, tıbbi soğutmadan ortam soğutma ve iklimlendirmesine kadar, yaşamın vazgeçilmez unsuru haline gelmiştir. Yüksek kurulum maliyetine sahip olmaları nedeniyle, bakım ve onarımları önem arz etmektedir. Cihazlar arıza sebebiyle çalışamaz duruma gelebilir, performans kaybı yaşar, havalandırma kalitesi düştüğü için sağlığı tehdit eder ve enerji sarfiyatına sebep olur.

Mece Mühendislik Soğutma ve İklimlendirme Sistemleri olarak, resmi kurum, özel sektör ve bireysel müşterilerimizden gelen talep doğrultusunda; ücretsiz keşif, arıza tespiti ve tamiri, anlık bakım, periyodik bakım, planlı bakım ve bakım sözleşmesi hizmeti vermekteyiz. Cihazlar yerinde, gereklilik halinde ise uygun atölye şartlarına sahip işyerimizde; uzman kadromuz ve profesyonel ekipmanlarımızla kontrol edilmekte ve onarımları yapılmaktadır.

Bakım sözleşmesi yaptığımız firmalarda, cihazların sorumluluğunu alıyor ve periyod tamamlanana kadar düzenli kontrollerini yapıyoruz. Cihazlar ve parçalar kontrol ediliyor, tespit edilen arızalar ve arıza oluşması muhtemel durumlar düzeltiliyor, gerekli parçalar değiştirilip daha büyük arızaların çıkmasını önlemiş oluyoruz.

7/24 Acil müdahale servisimiz başta gıda sektörü olmak üzere, sistem odası gibi ivedilik gerektiren hallerde acil çağrılara cevap vermektedir.

CosmotecVenco ve Emicon satış yetkilisi ve yetklisi servisi olan, merkezi Ankara’da bulunan firmamız; Ciller Soğutma SistemleriHassas Kontrollü KlimaKlima SantraliFancoilVRF Merkezi Soğutma SistemleriRooftopIsı PompasıPano Tipi KlimaIsı Geri Kazanım CihazlarıAspiratörVantilatörSalon Tipi ve Split KlimalarSoğuk OdaDonuk Oda ve Market Gruplarında uzman kadromuz ve profesyonel ekipmanlarımızla; Türkiye genelinde Teknik Servis ve Bakım hizmeti vermektedir.

Mece Mühendislik Soğutma ve İklimlendirme Sistemleri

Mece Mühendislik Soğutma ve İklimlendirme Sistemleri

Mutlu Müşteri Deneyimi

0
+
Yıllık Tecrübe
0
+
Mutlu Deneyim
0
+
Tamamlanmış Proje
0
+
Uzman Personel

Mece Mühendislik Soğutma ve Isıtma Sistemleri

Sertifikalar

iso9001
iso14001
iso10002
iso22301
iso45001

Mece Mühendislik Soğutma Ve Isıtma Sistemleri

Soğutma ve İklimlendirme Sektöründe 27 Yıllık Tecrübe

Gıdadan endüstriyel soğutmaya, tıbbi soğutmadan ortam soğutma ve iklimlendirmesine kadar.

Call Now Button7/24 Hizmet Hattı