Isı Geri Kazanım Cihazı Servisi

MECE MÜHENDİSLİK SOĞUTMA VE ISITMA SİSTEMLERİ

Isı Geri Kazanım Cihazı Servisi

Isı Geri Kazanım Cihazı Servisi

Mece Mühensilik Soğutma ve Isıtma Sistemleri Isı Geri Kazanım Cihazı Servisi

Isı geri kazanım cihazları mahalde bulunan kirli havayı dışarı atarken, dışarda bulunan taze havayı, cihaz üzerinden ortama verir. Taze hava ile insanların bulunduğu ortamları yaşanabilir konfor alanlarına dönüştürür. Mahalde bulunan kirli havayı, Isı Geri Kazanım Cihazında bulunan havadan havaya geri kazanım plakalı ısı aşanjörü ile egzost eder ve havadaki enerjiyi ortama verilen taze havaya ekleyerek enerji tasarrufu sağlar.

Cihazlarda arıza oluşması durumunda yapılan bakım plansız bakımdır. Yüksek maliyetli ısıtma ve soğutma sistemleri, arıza sebebiyle çalışmaz duruma gelebilir, performans kaybı yaşar, havalandırma kalitesi düştüğü için sağlığı tehdit eder ve enerji sarfiyatına sebep olur. Periyodik (koruyucu) bakım, belirlenen bir zaman diliminde ve belirli aralıklarla yapılan bakımdır. Düzenli olarak cihazlar ve parçalar kontrol edilir, tespit edilen arızalar ve arıza oluşması muhtemel durumlar düzeltilir, gerekli parçalar değiştirilir ve böylece daha büyük arızaların çıkması önlenmiş olur.

Mece Mühendislik Endüstriyel Soğutma ve Isıtma Sistemleri olarak, resmi kurum, özel sektör ve bireysel müşterilerimizden gelen talep doğrultusunda; ücretsiz keşif, arıza tespiti ve tamiri, anlık bakım, periyodik bakım, planlı bakım, bakım sözleşmesi hizmeti vermekteyiz.

Mece Mühendislik Soğutma ve Isıtma Sistemleri olarak, Isı Geri Kazanım Cihazı Servisi, arıza ve bakımlarında Türkiye genelinde 7/24 tüm müşterilerimizin hizmetindeyiz.

  • Isı Geri Kazanım cihazı anakart (maınboard) satışı, değişimi servisi
  • Isı Geri Kazanım Cihazı servisi kumanda (kontrol paneli) satışı, değişimi servisi
  • Isı Geri Kazanım Cihazı fan motoru satışı, değişimi servisi
  • Isı Geri Kazanım Cihazı filtre satışı, değişimi servisi
  • Isı Geri Kazanım Cihazı rezistans (ısıtıcı grb) satışı, tamiri, değişimi servisi
  • Elektriksel ve menanik, Isı Geri Kazanım Cihazı tamiri, bakımı, bakım sözleşmesi

Mece Mühendislik Soğutma Ve Isıtma Sistemleri

Soğutma ve İklimlendirme Sektöründe 27 Yıllık Tecrübe

Gıdadan endüstriyel soğutmaya, tıbbi soğutmadan ortam soğutma ve iklimlendirmesine kadar.

Call Now Button7/24 Hizmet Hattı