Venco Yetkili Teknik Servisi

MECE MÜHENDİSLİK SOĞUTMA VE ISITMA SİSTEMLERİ

Venco Yetkili Teknik Servisi

VENCO Teknik Servisi

VENCO Yetkili Teknik Servisi

Venco, 1992 yılında faaliyete geçen IMCO ile birlikte havalandırma sektöründe üretime geçer. Kurulduğu ve üretime başladığı günden itibaren mühendislik ilkelerini, daima göz önünde bulundurmuştur. Venco Havalandırma Sistemleri, Turgutlu Organize Sanayi Bölgesi’nde üretimini gerçekleştirmektedir.

Uluslararası standartlarda üretim yapan venco;

 • Isı geri kazanım cihazları
 • Elektrikli ısıtıcılar ve çeşitleri
 • Fan türleri
 • Yangın duman damperleri
 • Hava ayar damperleri
 • Havalandırma aksesuarları çeşitlerinde ürünler üretir.

VENCO, geniş bir ürün sahasında hem üretim hem satış faaliyeti göstermektedir. Müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı ürünlerin, bakım ve kurulum hizmetlerini sağlamaktadır. Yenilikçi ve uzun vadeli planlamalarla yurt içi ve yurt dışında etkin rol oynar. Birçok özel projenin içerisinde yer alan, güven duyulan havalandırma sistemlerini müşterilerine sunar.

İklimlendirme Havanın Şartlandırılması

Kapalı alanlarda, ısı değeri, nem, havanın kirliliği gibi etkenlerin insanın fizyolojik durumuna göre en uygun seviyede tutulması için yapılan teknik işleme iklimlendirme denir. Havanın şartlandırılması olarak adlandırılan iklimlendirme, havalandırma sistemleri aracılığıyla gerçekleştirilir.

Havalandırma sistemleri uzmanı VENCO, ürettiği ürünlerle iklimlendirme konusunda en iyi ürünleri sunmaktadır. Sunulan ürünün satışından sonra venco yetkili teknik servisi bünyesinde kurulum ve bakım işlemlerini özenle gerçekleştirilir.

İklimlendirme, kapalı ortamlarda insan sağlığı için önemli bir husustur. Havanın şartlandırılması kaliteli düzeyde yapılmalı, risk faktörleri değerlendirilmelidir. Venco, her çeşit ürünü ile kapalı ortamlarda en iyi iklimlendirmeyi sağlamaktadır.

Venco Yetkili Teknik Servisi

Havalandırma sistemlerinde sektörün öne çıkan ismi Mece venco yetkili teknik servisi ve bakım onarım ile 7/24 hizmet verir. Salgın şartlarında dahi görüntülü görüşmelerle veya telefon görüşmeleri ile cihaz kullanımı, devreye alma, arıza tespiti, belirli bilgiler satış sonrasında, yetkililer tarafından aktarılır.

Tecrübeli ve donanımlı ekiplerden meydana gelen venco yetkili teknik servisleri, her üründe en hızlı şekilde müdahale eder. Hiçbir koşul, hızlarına engel olamaz. Müşteri memnuniyeti ilkesi her daim dikkate alınan bir değerdir.

Ürünlerin periyodik bakımları, plansız bakımlar, arıza durumları, venco yetkili teknik servisi tarafından verilen hizmetlerdir. Resmî ve özel kurumlardaki müşterilerden gelen talepler doğrultusunda bu işlemleri gerçekleştirmek için hareket edilir ve sonuca en hızlı şekilde varılır.

Isı Geri Kazanım Cihazları

Isı geri kazanım cihazları, ortamdaki kirli havayı atıp dışarıdan aldığı temiz havayı içeri verir. Temiz hava, ortamın sağlığı ve insanların rahatça ortamda bulunmaları için oldukça önemlidir.  Kapalı alandaki bulunan kirli hava, ısı geri kazanım cihazının içinde yer alan geri kazanım plakalı ısı eşanjörü ile dışarı atılır. Havada bulunan enerji, alana verilen temiz havaya eklenir ve enerji tasarrufu sağlanır.

Isı geri kazanım cihazları arıza verdiği takdirde bu arıza, plansız bakımlar kapsamında değerlendirilir. Havalandırma sistemleri yüksek maliyeti olan sistemler olduğundan meydana gelen arızalar sistemleri aksatabilir. İklimlendirme ve havalandırma kalitesi azalacağı için ortamda yer alan insanların sağlığını tehdit edebilir. Bu doğrultuda periyodik bakımlar ile bu arızaların önüne geçilebilir.

Isı Geri Kazanım Cihazları Servisi

Planlı bakımlar, düzenli olarak cihazlara yapılan bakımlardır. Cihazların çalışır aksamı kontrol edilir. Arıza oluşabilecek durumlar tespit edilir. Arızalar varsa o esnada giderilir. Değişmesi gerekli parçalar, değiştirilerek muhtemel birçok arızanın önüne geçilir. Venco Isı geri kazanım cihazları yetkili teknik servisi, planlı bakımlar konusunda uzman ekipler ile tüm işleri özenle tamamlar.

Kapalı alanlar için ısı geri kazanım cihazlarında yer alan filtrelerin değişmesi oldukça önemlidir. Bu süreçte en az temas ile filtrelerin değişimi gerçekleştirilir. Filtreler, iç ortamların temiz havaya sahip olması açısından önemli işlevleri yerine getirir. Bu nedenle ürünlerimizin bulunduğu her müşterimize tüm süreçler boyunca 7/24 hizmet vermekteyiz.

Venco yetkili teknik servisi, verdiği hizmetler kapsamında müşterilerin sorunlarına en hızlı şekilde çözüm üretmeyi hedefler. Havalandırma sistemleri cihazlarından olan ısı geri kazanım cihazları için aşağıdaki işlemler gerçekleştirilir.

 • Isı geri kazanım cihazında yer alan anakart bölümü değiştirilir.
 • Isı geri kazanım cihazı kumandası değişimi yapılır.
 • Fan motoru bakımı yapılır veya değişimi sağlanır.
 • Filtre satışı ve değişimi servis hizmetlerindendir.
 • Isı geri kazanım cihazı rezistans tamiri ve değişimi yapılır.

Bu işlemler ile planlı bakımlar aracılığıyla havalandırma sistemlerinin arızalarının önüne geçilir. Mece, müşterilerinin ürünlerinin bakımlarını ve arızalarını, uzman ekipler aracılığıyla en üst düzeyde özenle gerçekleştirir. Mece venco yetkili teknik servisi ve bakımı sözleşmesi dahilinde 7/24 hizmet verir.


Mece Mühendislik Soğutma Ve Isıtma Sistemleri

Soğutma ve İklimlendirme Sektöründe 27 Yıllık Tecrübe

Gıdadan endüstriyel soğutmaya, tıbbi soğutmadan ortam soğutma ve iklimlendirmesine kadar.

Call Now Button7/24 Hizmet Hattı